Deze week eindelijk een oplossing gevonden voor de extra versterking voor de SR7009. Best moeilijk om een eindbak te vinden die in de schaduw kan staan van de hier vertrokken onkyo tx-nr5008. Maar om nu honderden euro's daar aan uit te geven is het me ook niet waard.
Enfin, vandaag een NAD T763 receiver in het tv meubel getild. Het is een 20kg zware receiver met een forse ringkern trafo. Het fijne aan deze receiver is dat je 6 kanalen direct als eindversterkers kunt gebruiken door bruggetjes weg te halen tussen pre out en main in. En dus zo el cheapo een 6 kanaals einbak die ihf dynamisch dezelfde watts levert als de onky

Heb nu alleen de fronts aangesloten maar ga nog spelen ermee om te kijken hoe ik tot een 7.2.4 atmos opstelling kom. Maar merk nu al dat de sound met meer power en meer vlees op de botten de kamer in komt.