Marantzforum.nl

Marantz => Luidsprekers => Topic gestart door: contour op mei 29, 2015, 15:02:37

Titel: Sounddeco
Bericht door: contour op mei 29, 2015, 15:02:37
Vanmiddag werd er een enorme pallet afgeleverd met daarop mijn nieuwe aanwinst  HB

Sounddeco Alpha F3 in pianolak zwart.
zien er fantastisch uit, net aangesloten, de boel staat lekker los te spelen...
komende week volgen er wel wat foto's en een eerste verslag.
nu eerst goed inspelen....... :yes: :yes:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op mei 29, 2015, 15:54:21
We wachten in spanning af. Alvast veel luisterplezier!!!!
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op mei 29, 2015, 16:06:08
(http://i61.tinypic.com/2ighqif.jpg)
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Vinyl_Fuchs op mei 29, 2015, 18:30:54
Mooie speaker in mijn favoriete kleur voor luidsprekers: als ze klinken zoals ze eruit zien, zit het wel goed. Veel luisterplezier gewenst.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op mei 29, 2015, 21:26:40
(http://i58.tinypic.com/258tsli.jpg)

:yes: :yes: :yes:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op mei 29, 2015, 22:25:33
Tsjonge met de volume knop op -61 klinkt het nu al heel erg lekker.
ik krijg de neiging steeds zachter te spelen, wat geven deze alpha's heerlijk veel informatie bij een laag volume :yes:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Cornelis1921 op mei 30, 2015, 05:00:42
I.i.g. prachtige bakbeesten van luidsprekers. Gefeliciteerd Rob! hello byebye
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op mei 30, 2015, 21:56:27
Prachtige speakers!! Made in Poland?
Veel luisterplezier.  :wink:
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: MarkDoif op mei 31, 2015, 20:28:26
Nooit van dit speakermerk gehoord maar ziet er prachtig uit! Vind je het geluid van deze speakers toevallig vergelijkbaar met een ander merk?


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op mei 31, 2015, 20:38:07
Citaat van: AkTeVox op mei 30, 2015, 21:56:27
Prachtige speakers!! Made in Poland?
Veel luisterplezier.  :wink:

Polen inderdaad :yes: :yes:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op mei 31, 2015, 20:40:21
Citaat van: MarkDoif op mei 31, 2015, 20:28:26
Nooit van dit speakermerk gehoord maar ziet er prachtig uit! Vind je het geluid van deze speakers toevallig vergelijkbaar met een ander merk?


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk

lastig te zeggen, maar in ieder geval geheel anders dan een Dynaudio uit de contourlijn.
meer pit, scherpere focus, en op laag volume een compleet plaatje.

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: MarkDoif op mei 31, 2015, 21:01:54
Ik heb eens even zitten googlen en volgens mij is het naast erg goed ook nog betaaldbaar. Ben nieuwschierig hoe het in het echt klinkt
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op juni 05, 2015, 21:44:07
(http://i60.tinypic.com/2wfvdrk.jpg)

zo vandaag de audioquest jumpers eraan gehangen, en de spikes eronder geplaatst. HB
viel niet mee met kasten van 45 kilo!

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: jowa op juni 05, 2015, 22:21:03
 :gp: Ziet er goed uit.
Sound bevalt ook helemaal goed?
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op juni 05, 2015, 22:27:53
Citaat van: jowa op juni 05, 2015, 22:21:03
:gp: Ziet er goed uit.
Sound bevalt ook helemaal goed?

yep!! was wel even wennen als je jaren Dynaudio gewend was......dit is echt wel even wat anders en nogmaals, vooral op een laag volume heerlijk!! HB

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: jowa op juni 05, 2015, 22:33:07
Hoe ben je op dit merk gekomen?
Via 6moons?
Leuke review daar: Alpha F3 (http://www.6moons.com/audioreviews2/sounddeco/1.html)

Ze zien er uit als of ze minimaal het dubbele kosten van de prijs op 6moons  notworthy
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op juni 05, 2015, 22:40:08
Citaat van: jowa op juni 05, 2015, 22:33:07
Hoe ben je op dit merk gekomen?
Via 6moons?
Leuke review daar: Alpha F3 (http://www.6moons.com/audioreviews2/sounddeco/1.html)

Ze zien er uit als of ze minimaal het dubbele kosten van de prijs op 6moons  notworthy

in eerste instantie via een zelfbouw project van iemand  met SB acoustics drivers. zo kwam ik bij Sounddeco terecht, inderdaad ook de test gelezen, veel gemaild met Sounddeco zelf(ene Karolina, aardige dame, via de mail althans)
en uiteindelijk............

prijs op 6moons klopt overigens al een tijdje niet meer.....

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op juni 17, 2015, 20:25:11
zo!! met de spikes eronder is het geluidsbeeld toch een fractie stakker geworden..... de Audioquest jumpers lijken het beeld nog wat scherper te focussen, ik zeg met klem lijkt....
het is ondoenlijk ze steeds te verwijderen om tot een gegronde conclusie te komen!!

al met al heerlijke speakers waar je in de late uurtjes heerlijk naar kunt luisteren, zonder wie dan ook te storen :yes: :yes:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: René1964 op februari 03, 2016, 16:45:48
Goedemiddag Contour, ik heb afgelopen winter deze Sounddeco Aplha F 3 plus in Bielsko-Biala in Polen geluisterd, zie www.hifistudio.pl, mijn PL vrouw was haar nagels aan het laten doen! Deze klinken werkelijk fantastisch!!! Zeer goed ruimtelijk beeld, bas zeer strak en zuiver, niet te opdringerig, maar toch voelbaar als het moet! Ik heb nu een paar Translator's Impact 50 die de ruimtelijkheid niet halen en iets te geprononceerd in het laag klinken. Veel luisterplezier met de Sounddeco's Alpha F3 gewenst!
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 03, 2016, 19:45:17
Leuk om te horen!! :yes:
Ja natuurlijk onbekend in Nederland, je moet naar Polen om ze te beluisteren, en daar komen we niet zo vaak!!
Je omschrijving, daar kan ik mij bij aansluiten, toevoegend dat het beeld ietwat diffuus is(vergeleken bij de Dynaudio Contour 3.0 die ik hiervoor had.)
op zeer laag niveau blijft het beeld prima overeind, zelfs aan de eettafel, schuin tegen over de kasten is het geluid nog erg goed.
En.... wat kunnen ze hard!! zo hard dat mijn ruimte het opgeeft en de kasten zoiets hebben van: mag het nog harder??
Zeer tevreden, mooi afgewerkt, "er staat wel iets in de kamer".
weet je toevallig nog welke versterker er werd gebruikt bij de demo??

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: René1964 op februari 04, 2016, 10:26:00
Goedemorgen Rob,

De beste man van de Hifi Studio aldaar vroeg wat voor versterker ik thuis had, ik zei een Marantz PM 16. Hij zei ik heb nog een Marantz PM11S nieuw in de doos staan, daar sluiten we ze op aan. De CD speler was van een goed Engels merk en de interlinks en luidsprekerkabels waren ook van Engelse makelij heb ik gevraagd. Ik ken iemand die zijn tweede paar Dynaudio's heeft en ik vind ze juist wat te scherp klinken, vooral het eerste paar wat hij had, de tweede grotere zijn stukkenbeter. Ietwat diffuus zal mij dan ook niet storen, ik zal het eerder ervaren als een zekere fluwelen zachtheid. Ik heb ze toen beluisterd met de CD van Chris Botti-Italia die hij had, wat een rust en ruimte in die muziek, gelijk gekocht bij hem die CD, ( was de helft van de prijs in NL voor die CD !!!) ! Mijn vrouw is Pools en ik ga in maart weer daar naar toe en probeer ze opnieuw luisteren met Ludovico Einaudi - Time Lapse, een bekend stuk modern (piano)klassiek met electronische bijval, met een zeer diepe ondertoon erin. Ik had eerst een Marantz PM80/PM17MK2, de PM80 klonk echt zeer wollig in het laag en de PM17MK2 had te weinig diepte/openheid. De huidige PM16 geeft strakke bassen, de PM17KI is open en helder. De Translators Impact 50 die ik heb klinken op zich zeer goed,  maar laten het qua  dynamiek en ruimte afweten en zijn iets te geprononceerd in het laag, de Alpha's klinken natuurlijker maar toch ook letterlijk voelbaar in het laag. In principe heb ik alles wat ik nu heb 2e hands gekocht behalve de kabels/power block, maar voor deze Sounddeco Alpha F3 zou ik van mijn geloof afvallen en gewoon hard gaan sparen en ze nieuw kopen! In Polen op www.allegro.pl kon ik alleen een paar Alpha F1's vinden tweedehands voor 3000zl/750Euro, wel een tip voor klein behuisde mensen! Niets mis mee maar ik ga voor de F3 in de toekomst! Ik loop met het idee rond deze luidsprekers in Nederland te gaan importeren, cq aan te gaan bieden aan Hifi dealers. De showroom van de fabriek is in de buurt van Poznan en de fabriek vlak onder Poznan, daar kom ik ook weleens in de buurt. In Polen laat het merendeel van de luidsprekerfabrikanten de kasten maken heb ik vernomen van een Poolse hifi liefhebber uit Utrecht. Ik droom rustig verder over de Alpha's en broed verder op een busines plan om ze naar Nederland te importeren!
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 06, 2016, 17:30:45
ik ben benieuwd rené,
het is in ieder geval een luidspreker merk dat wat meer bekendheid verdient.
Ik heb begrepen dat er inmiddels een Duitse verdeler bij is gekomen, tijd voor de Duitse audio bladen ( en Nederlandse) om er eens een artikel aan te wijden...... :yes:
Mijn Alpha's gaan voorlopig niet weg, maar ik zou er wel eens een buizenversterker aan willen hangen, schijnt een errug mooie combi te zijn........

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: René1964 op februari 09, 2016, 14:58:59
Goedemiddag Rob,

Een buizenversterker heb ik eerlijk gezegd nog weinig beluisterd.

Ik zie op Catawiki een vrij krachtige Hiraga buizenversterker 2 x 30 W RMS klasse A staan in de veiling, misschien is dat wat. Zie http://veiling.catawiki.nl/lots/4351025?utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting?&utm_campaign=Hi-fi%20&%20Radio-NL&utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_content=active

Bij die Hifi studio in Polen heb ik deze gezien, ook apart, de Egg-Shell Prestige 15WS Mk2 :
http://hifistudio.pl/?post_type=listings&p=14

Toen ik mijn Translator Impact 50's kocht stonden deze aangesloten op een zelfbouw klasse A buizenversterker van 2 x 8 W RMS, toen ik thuiskwam met de luidsprekers en ze op mijn PM16 aansloot kwam er veel meer ondertoon en kracht in, dus een beetje meer vermogen in een buizenversterker om een vol geluid te krijgen mag wel volgens mij.

Groeten,
René
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: René1964 op februari 09, 2016, 15:12:14
nog even verder:

Ik zit even op de www.encore7.com website te kijken en ze hebben ook een 20W versie, met een ronde bol als afstandbediening, ziet er strak uit. Als ik in Polen ben in half maart zal ik kijken of hij de combi Alpha F 3 met een Egg-Shell 15 of 20 kan aansluiten, ik ben benieuwd!

Groeten,
René
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: mountainbiker op februari 09, 2016, 15:36:53
Ze gebruiken Sb Acoustic drivers.Die komen volgen mij uit Denemarken.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 09, 2016, 17:01:52
Citaat van: mountainbiker op februari 09, 2016, 15:36:53
Ze gebruiken Sb Acoustic drivers.Die komen volgen mij uit Denemarken.
The drivers Sounddeco exploits are designed by Scandinavian Audio Research, a company that is home to many former Vifa, ScanSpeak and Danish Sound Technology engineers yet which builds in Indonesia. Their finished products go by the name of SB Acoustics.

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 09, 2016, 18:06:43
Poolse meubelmakers die hun drivers bij AR aankopen.  :-D :-D :-D :-D :-D
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 09, 2016, 18:41:52
Citaat van: AkTeVox op februari 09, 2016, 18:06:43
Poolse meubelmakers die hun drivers bij AR aankopen.  :-D :-D :-D :-D :-D

:yes:
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: René1964 op februari 09, 2016, 22:10:05
Het Nederlandse luidsprekermerk Millon maakt alle drivers zelf, in samenwerking met TU Delft, maar daar betaal je dan ook voor! Een setje Millon Matador 3 weg systeem, kost 7990 Euro! Sounddeco doet gewoon slim inkopen bij de Denen, ontwerpkosten over vele eenheden verdeeld! Een setje Alpha F3 is 14999 zl, ongeveer 3400 Euro, tel uit je winst!
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 10, 2016, 17:27:53
Dan ben je geen luidsprekerbouwer maar een meubelmaker. Kan je net zo goed een DIY pakket kopen, tel dan maar eens je winst.  :wink:
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 10, 2016, 18:31:43
de meeste luidspreker bouwers halen hun drivers elders. zijn het dan allemaal meubelmakers??
hell!! zelfs Wilsson gebruikt voor hun mid in een bepaalde speaker een SB acoustics driver en vragen doodleuk 9000euro..... :schater:
de kasten van de Alpha heb je trouwens ook niet zo een twee drie gebouwd hoor... :no:
een onbekend merk, nieuw op de markt, maar ze een beetje denigrerend wegzetten als alleen meubelmakers, kom op zeg!! ze verdienen veel meer positieve aandacht, zeker voor de gevraagde prijs..

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Marvin op februari 10, 2016, 19:15:47
Veel, vooral oude, merken zijn ooit begonnen als meubelmakers. Zie je bij Tannoy nog heel duidelijk in de Prestige lijn. Ze maakten bijvoorbeeld ook kasten/tafels waar een 'pick-up' in gebouwd zat. Of een tv, dat soort dingen.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: René1964 op februari 10, 2016, 19:53:19
Ben nieuw hier op het forum, was zelfs nog van plan mij aan te melden voor de M&G 6 maart, maar gezien de denigrerende opmerkingen in het eerst topic waar ik mij in meng zal ik mijn account spoedig opzeggen als ik die optie kan vinden.

René
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 10, 2016, 19:58:19
Is mijn persoonlijke mening en die van mijn dealer niet die van de mede forumleden.  :wink:

Alhoewel op het buurforum: http://www.htforum.nl/yabbse/index.php?topic=151220.25
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Marvin op februari 10, 2016, 20:05:13
Ach René, zoveel mensen zoveel meningen. Het valt hier nog best mee hoor. Niet dat ik je tegen kan of wil houden, is natuurlijk helemaal aan jezelf. Over de luidsprekers zelf; vind ze er strak uitzien. En de meeste merken maken zelf geen drivers in eigen huis. Soms wordt er een driver naar de specificaties van de meubelmaker in elkaar geschroefd, maar veelal zijn het drivers van een, al dan niet, bekende fabrikant.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 10, 2016, 21:08:49
Kom op, iedereen mag hier zijn mening ventileren, daar is een forum voor! :yes: :yes:
voor wat betreft het Ht forum, ook daar mag het wat mij betreft, alleen vraag ik mij af of sommige mensen niet balen dat ze veel meer neerleggen voor drivers afkomstig van(in principe) het zelfde stel mensen (scanspeak etc)
en dan de betreffende speakers nooit gehoord hebben................

Je mening moet natuurlijk wel ergens op gebaseerd zijn(liefst eigen waarneming), want wat een dealer zegt, dat zegt mij weer nul komma nul, die gaan over het algemeen voor hun eigen handel, en ja dat heb ik weer te vaak meegemaakt :wink:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 11, 2016, 18:52:06
Anyway blijf bij één van mijn eerst posting dat het verdomd mooie speakers zijn.
Kasten lijken een beetje op die van Quadral maar dan omgedraaid.

(http://myalbum.com/photo/5FTC5rP3YaeL/360.jpg)

(http://myalbum.com/photo/PUxuipDS7OU2/360.jpg)

 
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: bas focal marantz op februari 11, 2016, 18:57:15
Citaat van: René1964 op februari 10, 2016, 19:53:19
Ben nieuw hier op het forum, was zelfs nog van plan mij aan te melden voor de M&G 6 maart, maar gezien de denigrerende opmerkingen in het eerst topic waar ik mij in meng zal ik mijn account spoedig opzeggen als ik die optie kan vinden.

René
Als je zo snel over de rooie bent zeg ik ; doen, overigens vindt ik dat wel vervelend voor jouw als persoon dat maakt het leven er niet gemakkelijker op.
forums dien je dan te mijden.



Ontopic.

De basis lijkt me goed, sb acoustics maakt mooie drivers, goed gebouwd, meten in alle opzichten erg goed.
Eerlijk gezegd hoe kunnen ze het zo goed maken voor die prijs.
Misschien zelfs te goedkoop dat het merk nooit de naam en faam van dure gerenommeerde merken zal krijgen.

Stop die units in een goed ontworpen kast, spendeer veel tijd en moeite in het filter, een goede afwerking kast en je hebt een mooie speaker.

Niks mis mee dat de units zoals eerder al aangegeven van een andere  fabrikant komen, waarom zelf ontwerpen als sb acoustics ze op de plank heeft liggen.
Units kosten +- 350 per kant, filter al snel 100-200 aan onderdelen per kant, kosten kastbouw, opslag, transport, etc etc en de verkoper wil er ook aan verdienen.
Die heeft ook een pandje, personeel, en een zee aan kosten.

Dus niet zemelen dat je maar 700 aan units kwijt bent, de rest is geen pure winst.

Nee als je je wil laten oplichten koop je bose surroundsetje, drivertjes kosten echt geen drol.


Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Zep op februari 12, 2016, 12:40:31
Citaat van: contour op februari 10, 2016, 18:31:43
de meeste luidspreker bouwers halen hun drivers elders. zijn het dan allemaal meubelmakers??


Ja  :wink:

De betere merken maken hun drivers zelf (in huis) en besteden hoogstens het meubelmaken uit  :-P
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 12, 2016, 12:52:01
werkelijk?? :no: :no: :no: :no:

Wilsson, om maar een merk te noemen.....focal, sb acoustics drivers....

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Marvin op februari 12, 2016, 13:02:56
Lekker belangrijk allemaal. Als het goed klinkt en het ziet er strak en verzorgt uit, dan is het waard wat de gek er voor geeft.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: bas focal marantz op februari 12, 2016, 15:53:50
Citaat van: marvin op februari 12, 2016, 13:02:56
Lekker belangrijk allemaal. Als het goed klinkt en het ziet er strak en verzorgt uit, dan is het waard wat de gek er voor geeft.
Dat is bij 2de hands, wat de gek ervoor geeft.

Is het je waard om er voor te betalen wat ze ervoor vragen.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 12, 2016, 19:04:38
Het maakt mij ook geen fluit uit wie de speakers bouwt, waar het vandaan komt etc.
je verbaast je soms waar bepaalde onderdelen vandaan komen.
Russel K bijvoorbeeld: kasten worden gebouwd in Europe staat er achter op. zoek je wat verder blijkt het Polen te zijn. zou mij niet verbazen wanneer die kasten bij Witowa vervaardigd worden(hun lijstje is aardig groot trouwens, o,a Dali, Rell)

waar het mij omgaat: zijn ze mooi, klinken ze fijn zitten ze goed in elkaar en zijn ze leuk geprijsd
en de 3500 euro waar René over sprak, heb ik er in ieder geval(inclusief transport) niet voor betaald!!

maar ja, onbekend, geen luistermogelijkheden hier...

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 12, 2016, 19:58:58
Citaat van: contour op februari 12, 2016, 19:04:38

maar ja, onbekend, geen luistermogelijkheden hier...

Rob

Reden ??
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 12, 2016, 21:01:10
Citaat van: AkTeVox op februari 12, 2016, 19:58:58
Reden ??

Tja nog geen uitgebreid dealer netwerk...alleen  in Duitsland. Wij zijn natuurlijk een klein landje....

Menig dealer/importeur hebben het niet gemakkelijk de laatste jaren.....
maar jij doelt ergens anders op.......

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 12, 2016, 21:47:48
Neen hoor. Ik heb een abo op het Duitse magazine Stereo & ééntje op Audio en daar zijn ze nog niet gepasseerd.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 12, 2016, 21:57:46
Distribution in Germany
INC / IndustryConsulting, AudioSystems
Janosch R KIRCZUK
Julius-Leber-Ring 29
D-24963 TARP
tel.: +49/4638899684
fax: +49/46388147
kom: +49/1799921461
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 13, 2016, 09:25:42
Citaat van: contour op februari 12, 2016, 21:57:46
Distribution in Germany
INC / IndustryConsulting, AudioSystems
Janosch R KIRCZUK
Julius-Leber-Ring 29
D-24963 TARP
tel.: +49/4638899684
fax: +49/46388147
kom: +49/1799921461

Dat is de invoerder!
Ik bedoel een review & test. :wink:
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 14, 2016, 18:53:35
ah!! ik dacht...
tja, die Duitse bladen...testen vele nieuwe merken niet, en oude bekende merken veel vaker,  maar ook dat is niet zo boeiend, leuk om doorheen te bladeren, maar hecht er totaal geen waarde aan. :no:
ik had en heb, er gewoon veel lol aan om een onbekend merk binnen te halen, wat gezien de prijs ook nog eens uitstekend presteert.

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 14, 2016, 19:53:03
Citaat van: contour op februari 14, 2016, 18:53:35
tja, die Duitse bladen..........maar ook dat is niet zo boeiend, leuk om doorheen te bladeren, maar hecht er totaal geen waarde aan. :no:

Rob

Twijfel heel sterk aan jouw objectiviteit!! nonono nonono nonono


Citaat van: contour op februari 06, 2016, 17:30:45
............ tijd voor de Duitse audio bladen ( en Nederlandse) om er eens een artikel aan te wijden...... :yes:

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 14, 2016, 20:06:50
Citaat van: AkTeVox op februari 14, 2016, 19:53:03
Twijfel heel sterk aan jouw objectiviteit!! nonono nonono nonono
Niet echt overtuigend als invoerder spe.

????? invoerder spe??
je gooit wat zaken door elkaar! ik heb geen enkele intentie het product te gaan invoeren hoor!!
en ja, ze mogen wel aandacht krijgen in bladen, maar of ik er waarde aan hecht blijft een ander verhaal!!
mijn objectiviteit betreft : mijn ruimte met de apparatuur en zoals ik het ervaar! :yes: :-D

Rob
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: AkTeVox op februari 14, 2016, 20:10:29
Klopt, Rene liep met het idee ze in te voeren.
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: Rob46 op februari 14, 2016, 20:12:55
Citaat van: contour op februari 14, 2016, 20:06:50
????? invoerder spe??
je gooit wat zaken door elkaar! ik heb geen enkele intentie het product te gaan invoeren hoor!!
en ja, ze mogen wel aandacht krijgen in bladen, maar of ik er waarde aan hecht blijft een ander verhaal!!
mijn objectiviteit betreft : mijn ruimte met de apparatuur en zoals ik het ervaar! :yes: :-D

Rob

Is dat niet subjectief.......?
Titel: Re: Sounddeco
Bericht door: contour op februari 14, 2016, 20:13:50
eigenlijk wel ja... :yes: :-D :-D :-D

Rob