Hoi zal nu toch eens mijn marantz microbe delen met jullie.
Eindelijk is mijn leefruimte klaar pompom. het moest een compromis worden tussen home cinema en hifi. Ook een compromis met andere huisgenoten :wink: . Vanuit dit standpunt vertrekkend, moest ik alles op een estetische manier verwerken. Beroepshalve (binnenhuisinrichting) moest ik ook zorgen dat alles klopte.
Mijn home cinema:
Hierbij heb ik momenteel nog een Marantz SR7500 met daarbij een DV7600. bijkomende versterker voor mijn
subwoofer is een Klipsch RSA-500. om mijn in-wall subwoofer van klipsch te sturen. bijkomend diende ik hier
een transformator tussen e plaatsen gezien deze versterker vanuit Amerika komt en daar 110VA gebruikelijk is.
de andere speakers (Links-recht voor, center , Links-rechts achter) zijn allemaal in-wall van klipsch.
Mijn stereo setje:
Daar ik toch blijf zweren bij een vintage set, en deze niet wil-kan aansturen op mijn home cinema speakers, wou
ik hier een mooi ogende en klinkende speaker plaatsen. Toevallig ben ik op een setje Klipsch palladium PF37
gebotst. Eens getest op mijn PM94 limited en mijn CD94 II, bleek dit een goeie keuze te zijn. Rekening
houdend met estetiek en kwaliteit.
Opmerkelijk is de verschillende opstelling van de speakers. Het home cinema systeem is uiteraard geplaatst
volgens de opstelling van TV. wat begrijpelijk is. De stereo speakers zijn geplaatst telkens naast de haard.
Omdat bij het luisteren naar muziek ik mij recht tegenover de haard plaats.
Nog opmerkelijk: Tuner ST64 met houten zijkanten. Heel toevallig heb ik via Marktplaats.nl een setje houten
zijkanten in nog nieuwe verpakking kunnen aankopen. Hierdoor is mijn setje kwa uitzicht heel mooi (al zeg ik
het zelf).
Het meubel: Dit heb ik zelf gemaakt en ontworpen. Een heel strak meubel in lakwerk. Zijdelings zijn er schuiven
voorzien om DVD's en CD's weg te bergen. centraal is een klapdeur waarachter alle apparatuur van de home
cinema is ingewerkt. En bovenaan.... mijn droomsetje. Om het toch proper te houden met de kabels, heb ik
over gans de lengte van het meubel achteraan, uitneembare panelen voorzien. daarachter bevinden zich
stopcontacten en holle ruimte voor het verlopen van alle kabels.
Ik denk met deze opstelling een mooie oplossing gevonden te hebben voor alle gezinsleden. een filmpje bekijken
met een redelijk goede geluidsinleving voor gans het gezin. En een mooie en sobere opstelling van mijn vintage
setje waarbij ik toch bij bezoek altijd wat animo heb. :lol:
Welkom :yes:.
Een fraaie set hoor. Youngtimer Marantz gear met niet alledaagse Klipsch speakers.
De center is trouwens ook erg fraai weggewerkt, compliment!
Dat ziet er strak uit zeg! Mooi :yes:
Nog een paar foto's met detail van de kabelgoot
heb de koers op de roller meegereden HB
veel rust in de leef omgeving maar niet leeg notworthy
de koers hier live meegemaakt. ik woon nl op een 7tal km van de aankomst hello hello hello
Citaat van: crested budgie op maart 22, 2013, 17:48:53
de koers hier live meegemaakt. ik woon nl op een 7tal km van de aankomst hello hello hello
Kon niet mee op de Kwarremont 8-)
Welkom ! Leuke set, mooie speakers !! :yes:
Mooie sets en compromi heb je staan :-) lijken me bijzonder fijne speakers om naar de luisteren die Palladium zuilen :kwijl:
thanks,
Ja ik ben heel blij dat ik deze heb kunnen aanschaffen. ze klinken en ogen zeer mooi. :yes:
Citaat van: Marantz 81 op maart 22, 2013, 22:33:17
Mooie sets en compromi heb je staan :-) lijken me bijzonder fijne speakers om naar de luisteren die Palladium zuilen :kwijl:
Raf had ze toen en ook importeur klonken erg goed en imposant van de kleinste tot de GROOTSTE zitten nu bij Klipsch (wist ik ook niet)
Hallo landgenoot
Heel mooie set en dito ruimte
Een setje om van te genieten :yes:
Citaat van: bramdg op maart 23, 2013, 13:04:34
Hallo landgenoot
Heel mooie set en dito ruimte
Een setje om van te genieten :yes:
kliekjes vorming :-)
Citaat van: John Wx op maart 23, 2013, 13:18:36
kliekjes vorming :-)
Oei is dat tegen het forum reglement :-P....
geen paniek hoor .....we zijn met niet veel en we komen in vrede :-D
We zijn met meer dan ge denkt :lol: maar we komen toch nog altijd in vrede HB
Citaat van: crested budgie op maart 23, 2013, 11:17:14
thanks,
Ja ik ben heel blij dat ik deze heb kunnen aanschaffen. ze klinken en ogen zeer mooi. :yes:
Om te zien sowieso erg mooi notworthy die Pallidium serie zou toch wel wat bijzonders moeten zijn wat ik erover gelezen heb
Citaat van: retriever op maart 23, 2013, 23:56:33
We zijn met meer dan ge denkt :lol: maar we komen toch nog altijd in vrede HB
zouden ze ons geen apart plaatsje/topic willen geven, nee zeker ? .... bang voor kliekjes vorming :-D
Naar het schijnt zijn de PF39f FENOMENAAL maar ook de prijs is FENom... :-( Dus was ik al heel tevreden met deze. Trouwens PF39f=142cm. vrouwtje nu al niet erg opgezet met deze, laat staan NOG groter :-)