De set van Marvin

Gestart door Marvin, maart 05, 2009, 23:08:59

Vorige topic - Volgende topic

0 leden en 21 gasten bekijken dit topic.

NB

Heb mossels naast me, die drinken niet...
Kamer set:
Marantz PM 6007 - Q Acoustics 3050 - Infinity Alpha 10 - Yamaha CDS303 - Marantz cd 5000-
Pioneer DV-50LX- Bluetooth receiver BLS- B11.
Sennheisser HD 700 en Sennheiser IE 800.

Slaapkamer:
PM 6004, Mistral Bow 3, Philips cd 723, Dab+tuner.

Marvin

Citaat van: NB op juni 30, 2025, 11:06:54Heb mossels naast me, die drinken niet...
En die klagen ook niet, toch?

Marvin

Zit nu in de nachtelijke uren te luisteren, en het is verrassend wat een vol geluid er zo als geheel uit komt.  Uiteraard staat het nu fluisterzacht, ik hoor mezelf ademen. 
Ik wist van te voren niet wat ik moest verwachten, ik heb ze niet spelend gehoord, misschien moest er wel 100db uit geperst worden voordat er laag waarneembaar zou zijn. 
Maar dat is dus niet het geval.


Audyssey heeft het geheel evengoed een x-over van 40hz gegeven.
Zodoende doen die subs achter me ook heel subtiel mee als het nodig is.
En ehhh, 2x15 inch op elkaar gestapeld....
Dan gromt wel...
Die komen achterin de kamer veel beter tot hun recht.
Wist ik, ik heb het er ooit al eens eentje op die plek gehad.
Maar dit is wel even een hele dikke upgrade gebleken.
Heb ook veel minder bass dippen als ik door de kamer loop.
Nu nog even die isolatieplaten erin frotten van de week, en de buitenkant wat opknappen, maar daar moet ik de tijd en zin voor vinden.

 pompom

RHK

Dat is dus een geslaagde upgrade in het laag.  HB
Een 2e sub rechts achterin de kamer, waar ik vlakbij zit, bevalt mij ook nog steeds prima.
Marantz AV7706* Rotel RMB-1575* Parasound ZampV3-Atmos*B&W 702S3* Klipsch RP-504C* RelT9x sub* Hepta Bariton sub*Hepta Spring* Atmos Dali Alteco C1*
LG Oled65G1RLA* Panasonic DMP-UB900* RU Connected*
5.2.2

Voorn

Fijn om tevreden mensen te horen! Het blijft een mooie hobby. Na zo'n upgrade wil je voorkeur ook weleens veranderen van surround naar stereo of juist andersom. Leuk hoor en alleen maar omdat het kan!
Cinema 30, UD7007, Sony UBP-X800m2, Bluesound Vault2,  Nvidia Shield Pro
Front Kef XQ5, Surround KefXQ3, Center Kef 204c, Heights Front XQ1, Heights Rear Q compact, Subwoofer Rel HT1510

Marvin

Het is hier beide gelukkig wel op een punt dat ik er zelf in ieder geval erg tevreden mee ben.
Dit was ook niet echt nodig, maar achteraf wel erg leuk!
Wel is het zo dat ik al een hele tijd wat PA subs/bass-kasten zat te bekijken. 
Dit kwam zo op het pad. 

Voorn

Ja maar zowerkt het gewoon. Als voorbeeld ben ik altijd aan het struinen op marktplaats en heb daar onlangs een andere center gekocht, het was echt niet nodig, maar waardoor een film kijken naar een hoger plan is gegaan. Nou zo gaat het bij jou en zoveel mensen meer. Beetje zoeken en een beetje toeval en je hebt een set waar je U tegen zegt. En het aller belangrijkste is dat je tevreden bent en het veel gebruikt.
Cinema 30, UD7007, Sony UBP-X800m2, Bluesound Vault2,  Nvidia Shield Pro
Front Kef XQ5, Surround KefXQ3, Center Kef 204c, Heights Front XQ1, Heights Rear Q compact, Subwoofer Rel HT1510