Hallo, mijn naam is Jan.
Ik ben net geregistreerd op dit forum. Ik ben van plan om een Marantz receiver aan te schaffen.
Dus ga ik eerst eens kijken of ik hier informatie kan verkrijgen.
Dan zet ik je post even in de HT sectie.
PS, welkom Jan.
Dank je wel Lo, sorry dat ik mijn bericht verkeerd geplaatst heb.
Citaat van: Jarico op november 11, 2012, 12:00:30
Dank je wel Lo, sorry dat ik mijn bericht verkeerd geplaatst heb.
Geeft niet. Je zit i.i.g. op het juiste forum van het juiste merk. Al zullen sommigen daar anders over denken: niets van aantrekken, lekker gewoon voor je eigen ding gaan, marantz dus.
Jan, ook namens mij, van harte welkom hier. hello byebye, Cor.
Eerste vraag: wat is je budget?
Tweede vraag: wat voor opstelling had je voor ogen? Enkel AV, of mix met stereo? 5.1, 7.1, ...
Derde vraag: wat voor set heb je al wat eraan komt te hangen?
Oh ja, en in hoeverre speelt de WAF een rol?
:-)
Niet geheel onbelangrijk
Citaat van: Audiotic op november 11, 2012, 12:52:13
Oh ja, en in hoeverre speelt de WAF een rol?
:-)
Citaat van: cz79 op november 11, 2012, 13:51:18
Niet geheel onbelangrijk
Hij koopt een Marantz...lijkt me dat je dan met de WAF altijd goed zit (tenminste de modellen van de afgelopen jaren, zeg maar vanaf de 03 lijn).
Jan, welkom. Succes met het uitzoeken van een mooie Marantz receiver. Hou ons op de hoogte!!
Wat voor speakers heb je in bezit/wil je er aan hangen?
Ja lijkt je, maar is niet persé zo. Mijn vrouw vindt het niet mooi, die houdt van wat eenvoudiger en rechte vormen
...en mijne liefst alles als 1 kastje, en dan nog met deurtjes dicht :-(
Maar - ze staat mijn set wel toe, dus zover hulde!
Maar goed, nu eerst reactie van Jan, dan kunnen we weer verder!
Welkom naamgenoot! Marantz is super maar af en toe een uitstapje naar een ander merk kan ook geen kwaad!
Mijn huidige versterker Onkyo 608 (7.2) is defect. Deze is opgestuurd ter reparatie. Dit is inmiddels 7 weken geleden. Heb nu bericht gekregen dat het onderdeel wat besteld is pas half december geleverd wordt. Hierdoor heeft men besloten dat ik niet hoeft te wachten, maar mijn aankoopbedrag terug krijg. Voor mij geen Onkyo meer, daar ik ook niet tevreden was over de prestaties. Dit ook door de combinatie met mijn Elac 115s speakers van 15 jaar oud. Deze Elac speakers heb ik inmiddels bij Radio Correct ingeruild daar 2 Klipsch RF- 82B 2 weg98 DBS 150 W Reference serie gekocht. Tevens een nieuwe centerspeaker Klipsch RC-62MK2B Reference. Mijn backspeakers zijn 2 boekenplankspeakers van Elac.
Mijn nieuwe tv is van LG, nl de 55 LM 960V.
Ik heb nu de Marantz SR 6007 op het oog. Dit past ook ongeveer in mijn budget.
Citaat van: Jarico op november 11, 2012, 11:51:58
Hallo, mijn naam is Jan.
Ik ben net geregistreerd op dit forum. Ik ben van plan om een Marantz receiver aan te schaffen.
Dus ga ik eerst eens kijken of ik hier informatie kan verkrijgen.
Welcome Jan, veel lees en postplezier hier :yes:.
Ik vergeet te melden dat ik ook een Elac subwoofer 150W heb. En dat ik nog 2 Klipsch RS 52 surroundspeakers ga kopen.
Citaat van: Jarico op november 11, 2012, 18:23:42
Ik vergeet te melden dat ik ook een Elac subwoofer 150W heb. En dat ik nog 2 Klipsch RS 52 surroundspeakers ga kopen.
Welkom Jarico.
Veel luister en leesplezier.
Groet Whisper
ps We zijn hier gek op foto's
Dat kan hard met die Klipschen HB Welcom en fotootjes
Vandaag weer in de winkel wezen kijken. Ik lees hier regelmatig dat 5.1 beter is dan 7.1.
Dacht zo bij mezelf als ik die 2 surroundbacks niet koop, dan kan ik misschien gaan voor de SR 7007 ipv 6007. En dan bij 5.1 blijven. Kan iemand mij vertellen dat de keuze voor de 7007 ipv 6007 beter is, of is dit in de woonkamer overdreven en volstaat de 6007. Of kan ik echt het verschil merken als ik de SR7007 koop ipv SR6007.
Bij voorbaat dank van deze twijfelaar.
P.s foto volgt nog.
Klipsch hebben niet zoveel powerrr nodig dus geen 7xxx nodig. Maar ik za niet de laatste zijn dit dit tegen je gaat zeggen...: Luisteren / Luisteren / Luisteren!!
Ik heb vorig jaar mn KLpisch RF 62 + center 52 + sub ksw10 omgeruild voor B&W. Lag aan muziekbeleving, de KLipsches werd ik persoonlijk beetje moe van na verloop van tijd. Maar bij film en games, (en housemuziek) omg die Klipsch waren perfect!
Gewoon 5.1 de meerwaarde van 7.1 is gering gezien het aanbod daarvan :-)
6007 moet meer als genoeg zijn die Klipschen hebben een heel hoog rendement ( weinig vermogen nodig )
Of gewoon een hoop geld besparen en een SR6005 halen KLIKKERDEKLIK (http://www.correct.nl/artikel.php?MNEMONIC=special&TAG_ID=1059&ARTNR=431572B)