Is er iemand die ervaring heeft met deze bandopnemers?BV REVOX?
Nieuwe topics worden gepubliceerd op twitter, en via twitter heeft Hanze Hifi een antwoord gegeven:
CiteerJaap Pees
Dit is denk ik een medewerker van Hanze Hifi zelf.
Oke merci heb al zitten googlen,weet al iets meer maar zulke banden zijn nu al niet gemakkelijk te vinden en dan naar herstelling toe nog veel erger
Anders HAL9000 even vragen, die heb ik volgens mij ook wel eens aan deze dinosaurussen zien werken ;)
Zal ik direct doen notworthy
Ja heb nu weer een aantal revoxen staan. 2xB750MKII en 1xB760, 3 weken geleden nog een B77 26cm spoelen recorder gehad.
Wat wil je ervan weten Nico?
Tandberg heb ik ook gehad, maar voornamelijk recorders. Geen versterkers/receivers.
vooral als je spoelen kan krijgen en hoeveel zulk toextel kost,kweet een revox staan voor 200 euro
Ja en nee, veel mensen houden revox hoog, ik niet meeste van het apparatuur dient serieus te worden geserviced. Beste tapdeck in mijn opinie is de A77 en daarna de PR99. B77 is ook leuk maar heeft veel verschillende versies en veel uiteenlopende defecten.
Tandberg recorders zijn 10xd en 20xd en wat kleinere modelletjes. Veel mensen hebben altijd klachten met de werken van de 10xd voornamelijk, Ik heb zelf beide gehad. Zijn leuke decks maar erg ouderwets gemaakt.
Oke bij deze niet intressant dus thanks