Gelimiteerde uitvoering PM-15S2 Limited Edition
(http://www.hifi.nl/gfx/PM15S2SE%20Limited.JPG)
http://www.hifi.nl/artikel/2261/Huisshow-Marantz-en-Boston.html (http://www.hifi.nl/artikel/2261/Huisshow-Marantz-en-Boston.html)
Citaat van: Sparky op september 01, 2011, 21:00:26
Gelimiteerde uitvoering PM-15S2 SE
(http://www.hifi.nl/gfx/PM15S2SE%20Limited.JPG)
http://www.hifi.nl/artikel/2261/Huisshow-Marantz-en-Boston.html (http://www.hifi.nl/artikel/2261/Huisshow-Marantz-en-Boston.html)
strak errug strak :kwijl:
Groet Whisper
:no: verkeerde kleur :schater:
Echt niet, heeeel mooi :yes:.
Net zoals de SA-15S2 SE :kwijl:
Citaat van: Sparky op september 01, 2011, 21:00:26
Gelimiteerde uitvoering PM-15S2 SE
(http://www.hifi.nl/gfx/PM15S2SE%20Limited.JPG)
http://www.hifi.nl/artikel/2261/Huisshow-Marantz-en-Boston.html (http://www.hifi.nl/artikel/2261/Huisshow-Marantz-en-Boston.html)
Nice dat kunstof frontje :roll:.
Sander.
als dat klinkt zoals het eruit ziet hello
Stassen noemt een verkoopprijs van € 1.999,-
Nog een paar foto's:
(http://www.whathifi.com/sites/whathifi.com/files/images/marantz/Marantz_SA15.jpg)
(http://www.whathifi.com/sites/whathifi.com/files/images/newsarchive2/photo2_mz_15S2.jpg)
http://www.whathifi.com/news/live-from-the-denonmarantz-showcase-in-london (http://www.whathifi.com/news/live-from-the-denonmarantz-showcase-in-london)
is dat dan ook een SA15S2 LE?
Citaat van: Zoldar op september 01, 2011, 23:28:38
is dat dan ook een SA15S2 LE?
Bedoel je de prijs of de benaming SE/LE?
Alleen bij hifi.nl wordt de aanduiding SE gebruikt. Bij whathifi.com gebruiken ze voor hetzelfde apparaat de aanduiding Limited Edition. Wanneer ik de foto's bekijk zie ik daarop
Limited staan.
Mocht je de prijs bedoelen: onderaan de pagina met de PM-15S2 staat de prijs voor de Limited Edition vermeld:
http://www.stassen.nl/specificaties/versterkers-en-receivers/stereo-versterker/marantz-pm-15s2 (http://www.stassen.nl/specificaties/versterkers-en-receivers/stereo-versterker/marantz-pm-15s2)
De sacd speler SA-15S2 Limited Edition is bij Stassen ook voor € 1.999,- verkrijgbaar:
http://www.stassen.nl/specificaties/cd-dvd-en-blu-ray-spelers/cd-speler/marantz-sa-15s2 (http://www.stassen.nl/specificaties/cd-dvd-en-blu-ray-spelers/cd-speler/marantz-sa-15s2)
Voor diegene die het zich nu afvraagt: nee, ik werk er niet en heb een aandelen :no:
Hadden ze bij marantz nog een stapel KI pearl over?
Even een plaatje met SE of LE erop en pompom
Of zijn deze werkelijk anders dan de KI pearl?
o.a. geen koper, geen extra kilo's zware bovenplaat, geen KI Pearl logo....
Meer info op What Hifi (http://www.whathifi.com/news/live-from-the-denonmarantz-showcase-in-london)
Foto's KI Pearl:
(http://www.stereophile.com/images/archivesart/710mar.1.jpg)
(http://www.stereophile.com/images/archivesart/710mar.ins.jpg)
(http://www.stereophile.com/images/archivesart/710mar.bac.jpg)
Als de beste en meest perfecte partner voor de PM-15S2 Limited Edition ook straalt deze bijzondere cd-speler grandeur, prestige en macht. De exclusiviteit wordt onderstreept door de opvallende verschijning in zijdeachtig, glanzend zwart - een ontwerp dat alleen het beste is gereserveerd. Op deze manier, deze spelers onderstreept zijn sonore prestaties met een exclusieve uitstraling . Het biedt veel van de bijzondere componenten en sub-systeem van de SA-15S2 Premium-serie, maar heeft Marantz in deze eenheid met veel nieuwe geselecteerde componenten en nieuwe strategieën voor de signaalweg de lat nog aan de orde gesteld. Het is dan ook niet verwonderlijk dat de resulterende geluidskwaliteit, de prachtige uiterlijk meer dan voldoet. Dit is luxe op zijn best.
(http://img1.hifi-regler.biz/pictures/marantz/sa-15s2-LE-schwarz.jpg)
Net als in de "normale" versie van de SA-15S2 is het doen op de Limited Edition - met behulp van een ringkerntransformator - de voeding is een belangrijke stap in een van de belangrijkste componenten en zorgt voor een breder bereik en een meer dynamisch geluid dan ooit tevoren. De Marantz Xyron eigen drive, een materiaal met een extreme stijfheid en trillingsvrij bedrijf belooft, werd afgeschermd met een aluminium behuizing. De hoge-kwaliteit digitale / analoge conversie neemt veel van de naar schatting Cirrus Logic CS4398. Naast de CD en SACD, kan de speler ook terug te spelen MP3-en WMA-bestanden. De HDAM-SA2 modules en geselecteerde componenten zorgen voor een uitstekende en onovertroffen in zijn natuurlijke staat van de duidelijkheid en snelheid. Alleen op deze manier worden ook de grote podia en wordt weergegeven voor het publiek te ervaren thuis. Na de CD-7 van de SA-15S2 is nu het aanbieden van een digitale ingang, die het mogelijk maakt voor een muziek-server, netwerk audio of satellietontvanger aan op de hoogwaardige D / A conversie te sluiten.
Bijzondere kenmerken van de Marantz SA 15S2:
Hoge kwaliteit CD / SACD-speler
SACDM-10 Xyron lade van het station,
SACD stereo installatie, CD, MP3-en WMA-bestanden
Toroidal Transformer
Geselecteerde audio van hoge kwaliteit componenten
HDAM-SA2
Hoge kwaliteit voeten
DAC-selecteerbare filter
Optische digitale ingang
Afstandsbediening
Specificaties Marantzs SA 15S2:
Voeding:
AC: 230 V, 50/60 Hz (Europa)
Vermogen: 20 W
Behuizing:
Afmetingen (breedte × hoogte × diepte): 440 x 123 x 419 mm (17 3 / 8 x 4 7 / 8 x 16 1 / 2 in)
Netto Gewicht: 13,5 kg
Bedrijfstemperatuur: +5 +35 26C 26C
Luchtvochtigheid, in bedrijf: 5 ~ 90% (zonder dauw)
Accessoires:
1x Remote Control
2x AAA batterijen (R03)
1x Power Cable
1x audio-kabel
1x Afstandsbediening-kabel
1x Gebruikershandleiding
Kleur: zwart
mooie speler. zielige marketing.
De vraag is of de 2x 20.000µF condensatoren extra + nog een aantal C's uit de upperclass :? de meerprijs van 200,- kunnen rechtvaardigen ,of je wilt liever een zwarte uitvoering en daarbij maakt het grote prijsverschil niet zoveel meer uit .
Indien deze wijzigingen echt zo'n grote verbetering met zich meebrengt dan is het handig om de schema van de LE/SE te bemachtigen en de "gewone" uitvoering zelf te modificeren ,je zal het dan wel zonder LE/SE logo moeten doen :wink:
Citaat van: Zoldar op september 04, 2011, 14:27:13
mooie speler. zielige marketing.
Helemaal mee eens. Mooi ding maar die tekst is echt lachwekkend. Mooi stukje tekstuele diaree.
Scanspeakman
:wink: :lol:
Citaat van: scanspeakman op september 13, 2011, 14:03:37
Citaat van: Zoldar op september 04, 2011, 14:27:13
mooie speler. zielige marketing.
Helemaal mee eens. Mooi ding maar die tekst is echt lachwekkend. Mooi stukje tekstuele diaree.
Scanspeakman
Dear Scanspeakman, van tekstuele diarree gesproken...dan lees jij de posting van mij, Cornelis1921, zeker niet...
Groetjes, Cor.