Setup
42inch Full HD Sharp
PS3
AC Ryan (Mediaplayer)
Marantz SR4002
5.1 Mardaunt Short
Instellingen
Input 1 PS3
Input 2 AC Ryan
Output --> receiver --> TV
Als ik de PS3 wil gebruiken werkt alles perfect.
Echter wanneer ik de AC ryan wil gebruiken wil dit niet lukken via output 2
Het lukt "gelukkig" wel output 1
Nu heb ik geprobeerd om output 2 toe te kennen aan de hdmi maar dit schijnt met geen mogelijkheid te lukken. Als ik naar de instellen kijken staan alle opties dus tv/dvd/dss enz op auto
DVD staat op HDMI, echter kan ik andere opties zoals de tv of dss niet op HDMI krijgen, waarom kan dit niet ? Ik heb toch 2 keer een output
Het instellen hoe ik (helaas) via de afstandbediening want het osd menu krijg ik niet aan de praat.
Het probleem is dat ik nu continue alles moet verplaatsen wanneer ik een film wil kijken via AC Ryan.
Hoop dat iemand mij kan helpen
De sr4002 heeft toch maar 1 output ? Jij hebt het over output 2.
op de auto klikken en dan met rechterpijl op gewenste stand
Citaat van: sattie op november 10, 2010, 16:45:33
De sr4002 heeft toch maar 1 output ? Jij hebt het over output 2.
Dacht ik ook, en ik heb er ook een gehad dus weet het eigenlijk wel zeker. :-D
Hij heeft inderdaad 1 x Output en 2 x Input
Heb nu geklikt op DSS als ik dan naar rechts ga kan ik alleen auto of analog klikken, wat doe ik verkeerd ?
Als ik op analog klik dan kan ik comp.1/comp.2/comp.3 selecteren ? Wat is dit, wil gewoon HDMI selecteren :(
Vind het hele systeem wel ingewikkeld in elkaar of ligt dat aan mij ?
De volgende opties kan ik selecteren bij DSS
Dig.1 / Dig.2 / Dig.3 / Dig.4 / Dig/F / Comp.1 / Comp.2 / Comp.3
wat staat er op de ingang achter op de reciever ?
De HDMI ingang dus
Input 1 - staat niks
Input 2 - HDMI 1.1
(http://us.marantz.com/SR4002_BACK-1200.jpg)
Je hebt 3 inputs
Deze input moet je kunnen krijgen bij de juiste ingang
Dus in setup menu optie 1 input setup moet je die goedzetten
Hoi,
Zo zo ziet het er inderdaad uit maar op de 1 of andere manier kan ik maar 1 x HDMI krijgen in de setup.
Heeft dit misschien met de HDMI 1.1 te maken ? Waarom staat dit specifiek bij input 2 ?
Heb echt geen flauw idee meer wat ik kan doen.
Heeft iemand anders een film of foto ? Want heb het precies gedaan zoals het in de handleiding staan maar ik kan maar 2 x HDMI instellen.
In de hobo winkel zeiden ze dat ik het osd menu via hdmi op mijn tv kan krijgen maar ook dit is niet gelukt. Echter staat het in de handleiding dat dit niet kan.
Ben een beetje radeloos :( Het is een klein probleempje want de AC Ryan kan ik op input 1 aansluiten en dan heb ik gelukkig wel beeld.
HDMI kabel vanauit reciever naar tv kun je wel de menu doorkrijgen maar dit moet je ook weer aanzetten in de reciever
Zo moet je ook alle 3 de ingangen kunnen toewijzen aan een bron dvd/dss end
Dus het moet werken !
EN verder eerst de setup op tv krijgen dan gaat er een wereld open
Verder HDMI 1.1 ondersteunt geen deepcolour end volgens mijn ook geen 1080p 24 hz
Maar dit weet ik niet 100% zeker
Maar wat zijn mijn opties nu dan ? Heb toch alles al geprobeerd en beschreven hoe ik het heb uitgevoerd ?
Volgens mij heb ik geen stap overgeslagen.
Het enige logische lijkt mij dat HDMI 1.1 geen 1080P aan kan maar waarom zou Marantz een HDMI 1.2/1.3 op input 1 zetten en dan op input 2 HDMI 1.1 ? Dat is toch niet logisch ?
Maar ik krijg helemaal geen beeld bij input 2 dus volgens mij ligt het niet aan HDMI 1.1
Het rare is dat ik maar 1 keer HDMI kan instellen bij input setup, die staat onder DVD nu
Hoe kan ik het osd menu op mijn tv krijgen ?
Heb geprobeerd Receiver output --> hdmi kabel --> TV maar geen beeld
Heb geprobeerd Receiver video (rood/wit/geel) aan de voorkant --> TV maar geen beeld
Iemand die het weet ?
heb je in het menu van SR ook aangegeven dat je OSD wilt ?? (dacht onder preferences)
op AB zit ook knop osd door verschillende malen te drukken gaat ie pal/ntsc
maar bij normaal gebruik moet ie al osd laten zien als je menu aanklikt
aande voorkant zitten ingangen dus helaas
achter op sr is wel de mogelijkheid met geel monitor out naar de tv
Heb het zeker aangegeven dat die enable is. Maar het osd menu is niet het grootste probleem.
Het grootste probleem is dat input 2 hdmi 1.1 niet lijkt te werken. Ik krijg hem maar niet toegewezen in het menu terwijl input 1 heel makkelijk ging.
Probeer anders eens de unit te resetten naar fabrieks instellingen, je zet de versterker aan en dan na 10 sec druk je de 2 uiterste knoppen tegelijk in en hou je deze vast.
Na 3 a 5 sec geeft hij dan default aan en start hij overnieuw op, dan is hij gereset naar fabrieksinstellingen.
Waarom toch telkens ressetten er wordt ergens een fout gemaakt met instellingen
1.1 1.2 heeft er niets mee van doen
op je AB moet je natuurlijk wel de juiste bron kiezen(dubbel klikken) of die nou op ingang 1 of 2 zit
de SR moet daar naar toe
Heb net een raar probleem op mijn SR4002. Heb de receiver afgesloten en verplaatst jn de woonkamer. Heb alleen de subwoofer los gehaald. Vervolgens de receiver aangesloten op mijn nieuwe tv en mediaplayer.
Het probleem is dat de receiver aan geeft dat alleen de linker en rechterspeaker aan zijn. Het rare is dat er wel geluid uit de overige speakers komen. Heb echt geen flauw idee hoe ik dit probleem kan oplossen of waar het is.
Wat ik nog kan proberen is vanmiddag de hdmi kabel verwisselen. Heb namelijk een nieuwe gebruikt die in de doos zat. Verder zit het probleem niet in de content. Heb verschillende films met dolby geprobeerd maar zie nog steeds maar twee boxen op de display.
Edit: Probleem zit waarschijnlijk in de nieuwe mediaspeler. Tijdens films kijken zag ik namelijk nog geen rood lampje van dolby surround. Als mijn oude mediaspeler het wel doet weet ik waar het probleem ligt.