Marantzforum.nl

Marantz => Luidsprekers => Topic gestart door: 211 op mei 08, 2010, 19:26:37

Titel: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op mei 08, 2010, 19:26:37
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM11-S2)
Bericht door: Mexicaanse Hond op mei 08, 2010, 19:49:36
Welkom op dit forum en wat een mooie set, Ralf.  notworthy
Ik heb zelf een set Xanadu DS17E die hebben Dynaudio speakers en die zouden denk ik heel goed klinken met jouw set. En als je nog een stap hoger wil gaan: er staat ook een set Xanadu AW35 op Marktplaats.

http://link.marktplaats.nl/325885980

http://link.marktplaats.nl/341360141
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM11-S2)
Bericht door: lo op mei 08, 2010, 20:29:38
Welkom op het leukste aufioforum van de benelux.
Mooie set heb je inmiddels.
Kale harde kamer is minder. Daar moet je in de toekomst wat aan gaan doen willen je componenten en je complete set tot zijn recht gaan komen.
Focal 1037BE is inderdaad een "forse" speaker, net als de B&W 802. Je wil er nogal tegenaan. Als je jezelf in dit segment begeeft is kiezen en thuis luisteren een must volgens mij :yes:
Zoals je kunt zien draai ik zelf met twee sets dynaudio nl: in de keuken de audience 72 en bij mijn luister plekkie de Contour S3.4. Dynaudio is ook een merk wat goed bij jou set zou passen denk ik :wink:

groet,

lo
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: Mexicaanse Hond op mei 09, 2010, 12:33:19
Dit lijkt me ook wel iets voor je. http://link.marktplaats.nl/345691573
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op mei 09, 2010, 14:10:08
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM11-S2)
Bericht door: 211 op mei 09, 2010, 15:05:11
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM11-S2)
Bericht door: Mexicaanse Hond op mei 09, 2010, 15:52:12
Citaat van: 211 op mei 09, 2010, 15:05:11
Dat wordt dus weer sjouwen... tjonge wat een vervelende hobby is dit toch... :wink:
Leven is lijden.  :wink:
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op mei 09, 2010, 23:54:29
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: mars op mei 13, 2010, 03:06:21
Citaat van: 211 op mei 09, 2010, 23:54:29
Hmmmm.... Heren Marantz eigenaren (PM-11S2 of aanverwanten) :

.... Wat hebben jullie zoal aan je set hangen qua luidsprekers.... ????

... en wat geeft dat voor geluidsbeeld ...?????


Oi mister 211

ten eerste welkom hier.


En een antwoord op jouw vraag . Ik heb zelf nu een ''sugden '' versterker , en ik gebruik de ''MC-SYTEMS M3''

Als je speakers zoekt die aan jouw eisen voldoen , kan deze over wegen.
Ik weet niet waar je woont , maar als het niet te ver is , zouden we de mijne wel eens bij jou kunnen uit proberen.
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: gerard op mei 14, 2010, 01:13:41
Citaat van: 211 op mei 08, 2010, 19:26:37…
- Ik heb een hele harde & kale woonkamer en ben op zoek naar grote jongens met voldoende overwicht/druk...

Hallo Ralf,

Mooie set  :-)

Grote zuilen met een diep laag zijn erg lastig in harde ruimtes, bij zo'n 30-35 Hz heb je vaak ruimteresonanties.

Heb je wel eens gedacht aan een paar mooie monitor/boekenplank luidsprekers, eventueel aangevuld met een sub?
De "kleintjes" geven dan geen problemen in het laag in je harde kamer en de sub kun je evt. met roomcorrectie naar eigen smaak inregelen zonder allerhande ruimte resonanties...

De Scan Speak Maxima is bijvoorbeeld ook een mooie luidspreker die beide combineert.

Succes bij je zoektocht,

gerard

Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: joep op mei 14, 2010, 10:38:17
Citaat van: 211 op mei 09, 2010, 23:54:29
Hmmmm.... Heren Marantz eigenaren (PM-11S2 of aanverwanten) :

.... Wat hebben jullie zoal aan je set hangen qua luidsprekers.... ????

... en wat geeft dat voor geluidsbeeld ...?????

Dan moet je kijken naar http://marantzforum.nl/forum/index.php/topic,3514.0.html maar de Etude is helaas niet meer te koop. En 2e hands zijn ze uiterst zeldzaam en gaan ze voor 7 a 8 duizend euro. Je kunt natuurlijk ook komen luisteren, welkom ben je in ieder geval. Wat mij ook erg beviel i.c.m. jouw set is Kef. Kijk maar eens op
http://audio-tv-foto.marktplaats.nl/luidsprekers/347029735-kef-reference-model-3.html? en op http://audio-tv-foto.marktplaats.nl/luidsprekers/342863842-kef-105-3-reference-nette-staat-kleur-zwart.html ik zou deze zeker betrekken in mijn overweging. Had ik de Etude niet kunnen laten maken in de fabriek dan was ik misschien wel voor Kef gegaan. Maar nogmaals je kunt komen luisteren Etude heeft het karakter van Kef. Waar ik niet voor zou gaan is B&W en Thiel. Deze geven in jouw kamer zeker een te schel geluid. Je moet echt gaan voor speakers met een flinke doorsnee. There's No Substitute for Cubic Inches.
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op mei 17, 2010, 22:28:20
....
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op mei 17, 2010, 22:45:38
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: lo op mei 17, 2010, 23:23:29
Waarom zijn gebruikte speakers niet jouw ding. Als je koopt van mensen zoals wij die zuinig zijn op hun spullen valt dat alles mee denk ik. Eventueel demo speakers overwegen, of een speakerlijn die op korte termijn wordt afgelost?

groet,

lo
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op mei 17, 2010, 23:41:32
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: joep op mei 18, 2010, 09:20:07
Heb zelf nooit 2e hands gekocht daar ik er de tijd gewoon niet voor had. Spullen door de dealer laten binnen zetten en als het goed was mocht hij de factuur sturen. Eigenlijk heel dom daar de afschrijving zeker op boxen enorm is. Wat volgens mij een pareltje is is de Kharma 3.2ce. Fritz heeft ze ook gehad en kan je zeker er e.e.a. over vertellen. Ze staan al even 2e hands te koop in Keulen. Denk dat ik hier zeker voor zou gaan als ik jou was.

http://www.hifi.nl/tweedehands/tekoop/76390/Kharma_3.2CE_-_piano_white_-_.html
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: JeroenGRT op mei 19, 2010, 06:33:47
Ik zou eens een bezoekje brengen aan Speakerland, die hebben de PM11S2 vast staan....dan kun je eens luisteren naar de scan speak maxima, vertigo plus of scan speak audium. Ik verwacht dat deze speakers het wel goed doen in jouw ruimte. Heb je wel eens electrostaten (bijv. Martin Logan) overwogen?
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: mars op mei 25, 2010, 00:36:38
Citaat van: 211 op mei 17, 2010, 22:28:20
Hallo Mars,

Dank voor je welkom... Ik las een recentie over de M3's op HiFi.nl... het is maar een mening maar herkenbaar ? of juist helemaal niet ?
http://www.hifi.nl/recensies/1893/amp;MC_Systems_M3.html

Hoor graag van je, ralf...


oi Ralf,

De recensie die in jouw link staat ken ik.
Ik ben het op sommige punten met jan eens , zoals dat deze speakers nogal kieskeurig zijn wat betreft plaatsing en ook wel wat betreft de acoustiek van de ruimte waar je je set wilt  gebruiken.

Echter ben ik het met een paar punten zeker Niet eens met Jan de Jeu ( hij bij nader inzien ook niet , maar dat vertel ik strakkies :wink:)

En dat is dat deze speakers het beste uit de verf komen , door  middel van het weergeven van live registraties.
Mijn mening is juist dat ze live registraties ook mooi weergeven , maar dat hun echtte kracht in zuiverheid , fasreinheid en neutraliteit ligt , en daarom juist goed uit de voeten kunnen met mooie studio albums.
Ter illustratie; Marco ( een van onze MOD's) is een tijdje terug samen met zijn vader bij op bezoek geweest ( in die tijd had ik mijn eerste set MC_SYSTEMS M3, nu heb ik na veel omzwervingen en proberen mijn tweede set)( en versterking was ''Classe'')
Ik weet wat audio betreft zeer zeker wat ik doe, maar ik vind het leuk om naar meningen enz enz van anderen  te luisteren.
Dus ik vroeg aan het eind van de middag ( nadat we veel met gear gewisseld hadden en zelfs even een equalizer ertussen gezet) ook aan Marco en zijn vader....; jongens zech nou eens eerlijk , wat vind je nou van deze combi/ set?
Hun beide antwoord was dat ze het nooit verwacht hadden dat een twee weg syteem met maar een 17 inch  bas-mid erin en een tweeter ( weliswaar een goede; DYNAUDIO ESOTEC) in staat waren om gewoon neutraal alles van het aangeboden signaal wat tussen de 28hz en 40khz zonder enige voorkeur of nadruk op een klank, aan ons te weten te presenteren.
Een Ander woord wwaar ze eigenlijk    allebei te gelijk  aan dachtten , als ze naar mijn set luisterden was; ZUIVER!!!

Enfin het hele bovenstaande verhaal is op dit forum terug te vinden in het topic; ''De set van Mars''  of het topic ''luisteren bij Mars''.

En een ander punt wat jan zegt ( in zijn conclusie) ; dat het vermoeiende speakers kunnen zijn.
Nou geloof me als iemand een pietje precies enz enz wat onder andere audio betreft, ben ik het wel. En als ik na een te korte tijd geerriteerd wordt door een set , dan ga ik daar mee aan de slag.
Sterker nog , nadat mijn eerste set m3's de deur uit waren heb ik hier heel wat over de  vloer gehad, en tuurlijk ook best wel speakers die nog mooier etc etc waren , maaar dan werd het prijskaartje wat aan die speakers hing , zo hoog en zo niet reeel voor mij . En na veel wel betaalbare mooie speakers hier te hebben gehad ( oa ''Totem Arro'' en Reference en sonus faber en dutch speaker systems) was ik toch blij dat ik precies op het goeie moment en goeie tijd in Amsterdam bij m'n broer was, want die maakte me attent op een vriend van hem die zijn MC-SYSTEMS M3   verkocht.
Zodoende staat er nu weer ( een in wel heel erg mooie near mind staat    ) set MC-SYTEMS M3 muziek te maken , welke hij aangeboden krijgt door een ''SUGDEN MYSTRO""  en deze krijgt weer signaal van de cd speler en dat is bij mij een ''audio analqoue Pagganninni cd-speler , die alleen een modernere ''trichord''klok heeft gekregen)

EN wat blijkt, na veel missers heb ik op het ogenblik weer een ''Match''


Tenslotte , zou ik je nog uitleggen over Jan de Jeu, ten eerste  aardige vent met wel heeeeeeeeeeeeeeel vel kennis van zaken.
EChter is het leuk om te weten dat hij enkele weken na de door jou aangezewezen recensie , hij ergens in eennn gepsrek of blad ...enfin wahat ever....zijn woorden  nuanceerde MBT de M3 recensie.
Hij is namelijk zo erg over stag gegaan is dat hij ze zelf toen heeft aangeschaft en ze tot nu toe / heden dag, de ''MC-SYTEMS M3'' als referentie speaker gebruikt in de tot 6500 euro klasse ofzo .
Je kan zijn  reviews terug lezen in de ''music emotion'' die elke maand weer opnieuw verschijnt.


Ten slotte ralf , tuurlijk moet je altijd alles zelf weten enz enz , maar een tweedehands speaker is juist erg interresant , en  er zijn wat vaste richt lijnen voor als je die in de gaten houdt of 1 van ons meeneemt dan zit je goed , en dan kan je eeen 12.000 systeem , ineens voor 4 of 5000 kopen       ....ik bedoel maar :wink:



HAVE FUN  MARS HB




Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: joep op mei 25, 2010, 19:57:33
Ook best betaalbaar. http://www.hifi.nl/tweedehands/tekoop/77767/KEF_model_ONE_-TWO_.html


zag dat de Kharma al weg was.
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: jowa op mei 25, 2010, 20:09:18
Mocht je de ruimte hebben  :-D :  Xanadu's AW25's (http://www.hifi.nl/tweedehands/tekoop/61311/Te_koop_Xanadu_AW25_.html)
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: Rutger1 op juni 25, 2010, 23:12:12
Nu 2maal de 802ds geluisterd maar vond ze tegenvallen...
Ik heb ze zowel op buizenversterker als op transistor versterkers geluisterd (met voor/eind/dac) Maar helaas... Het geluid vond ikzelf wat boxig overkomen. Ook bij bepaalde muziek wat schel en het laag kon meer authoriteit hebben.

Wellicht had ik te hoge verwachtingen... Maargoed.

De looks zijn daarentegen wel onovertoffen... Wow wat zien die dingen er belachelijk goed uit. De afwerking vond ik fantastisch.

Helaas gaat het echter toch om het geluid en minder om de looks.
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: PieterIJ op juni 27, 2010, 19:50:50
Ik heb zelf nu al een paar jaar de 802D staan (en nog een paartje 804S als achterspeakers) en die bevallen mij heel goed op mijn PM-11S1, binnenkort op mijn SC11 en SM11.

Ook ik heb diverse speakersets uitgeprobeerd, o.a. Martin Logan (hybride electrostaten), Mirage, JBL, DCM en Magnat maar de B&W's klinken in mijn ruimte toch het best, niet schel en juist heel neutraal met zeker voldoende laag.
Ze hebben wel de ruimte nodig! ik heb ze een meter van de muur en minimaal 6 meter uit elkaar.
Iedere freak die bij mij komt luisteren is (tot nu toe) onder de indruk.
Het zijn ook behoorlijke kasten en maar liefst 80 kg. p.st.


Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op augustus 13, 2010, 12:17:34
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: Whisper.nl op augustus 13, 2010, 14:26:51
jm lab mezzo utopia

Luc audio heeft een leuk setje staan.

Zelf nooit gehoord maar schijnt een mooie sound te hebben.

groet Whisper.
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: HiFi gek op augustus 13, 2010, 23:00:08
Citaat van: 211 op mei 08, 2010, 19:26:37
Hallo

Ik heb net een mooie set kunnen kopen, bestaande uit een  PM-11S2 een SA-11S2 en een ST- 15S1. Dit aangesloten op een setje canton's 890DC's.

Maar qua luidsprekers staan nog zo het e.e.a. op de shortlist, waaronder : Focal 1037BE, B&M 802D, Canton Reference serie 3.2 en de Monitor-Audio PL300.Binnenkort wil ik de hierop eens gaan beluisteren. Ben benieuwd...

- Ik heb een hele harde & kale woonkamer en ben op zoek naar grote jongens met voldoende overwicht/druk...
- De kamer is redelijk groot (11x5).
- Bij niet al te hoog volume (-36-39db) wil ik voldoende hebben om naar muziek te luisteren i.p.v. naar geluid.
- De helft van mijn collectie bestaat uit klassiek, de andere helft uit hard-rock/metal (jazz is in aantocht)
- Ik hou niet van een warm maar wel van een compleet/vol geluid met nadruk op details

Wat hebben jullie zoal staan ? of waar gaan jullie gedachte naar uit ?

Ik hoor het graag... Ralf.


Ralf

Zelf heb ik de Focal 1037BE staan .
Die staan aangesloten op mijn Marantz SA7-S1 cd speler en een Accuphase E-408 versterker .

De 1037BE laat vooral veel micro details horen en het geluidsbeeld is tevens erg luchtig dankzij de beryllium tweeters , maar niet scherp .
Het midden is precies goed qua klankopbouw , niet opdringerig maar ook niet terughoudenden prettig qua klankkleur .
Het laag kan stevig uitpakken als de opname dat in zich heeft , maar kan ook ingetogen zijn , het gaat erg diep zonder enige vorm van vervorming  maar dat is ook afhankelijk van de versterker die er achter staat .

Een uitstekend 3 dimensionale weergave zoals diepte , hoogte , breedte .
En ook veel weergave tussen de boxen in zonder dat er een gat in de weergave valt , maar dat is ook een questie van de opstelling en indraaiing van de boxen .


Ik heb destijds diverse luidspreker merken laten thuiskomen als demo .
Waaronder : B&W 803D , B&W 802D , Opera - Callas Divina  , Sonus Faber - Cremona , avalon - type weet ik niet meer , Focal 1027BE  ,  Focal 1037BE  .

De Opera - Callas Divina en de Focal 1037BE staken met kop en schouders boven de rest uit .
De Opera had alleen niet de gewenste klankkleur , de Focal 1037BE had wel de gewenste klankkleur .

De B&W 802D laat erg weinig detail horen in het hoog en luchtig klinken ze ook niet bepaald , en het laag is veel te boemerig en hard .
Ik wil wel opmerken dat dit puur mijn eigen bevindingen zijn , iemand anders kan hier totaal anders over denken en het niet met mij eens zijn
Wat ik hierboven beschreef dat hoor ik ook telkens weer terug in de 802D , die heb ik inmiddels al heel veel keer beluisterd op hifi shows of bij de B&W dealers met diverse merken apparatuur erop .

De 802D heeft trouwens wel een mooie klankleur , niets dan lof daarover , de 803D klinkt qua klankleur behoorlijk afwijkend voor mij de verkeerde kant op .


EVEN TER INFORMATIE OVER FOCAL .

DE 1037BE WORDT NIET MEER GEMAAKT TEGENWOORDIG , DIE HEEFT EEN OPVOLGER IN DE 1038BE GEKREGEN .




Groeten  EDWIN  B

Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: johanegg op augustus 14, 2010, 11:53:54
hallo

Ik weet niet of je er al uit bent maar kijk eens op artcoustic.com. Deze speakers geven een zeer mooi gedetaileerd geluid en door de verschillende modellen goed te integreren.

Momenteel heb ik hier een opstelling  DFC 150 met twee DF65 liggen aangevuld met een diablo sub. Ik weet niet waar je woont, maar als het geen uren rijden is kom ik hier graag eens mee langs, ofwel spreken we hier eens af dan stel ik ze op in mijn leefruimte.


Laat maar weten.


Gr
Johan
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: lo op augustus 14, 2010, 20:55:09
Citaat van: HiFi gek op augustus 13, 2010, 23:00:08

Ralf

Zelf heb ik de Focal 1037BE staan .
Die staan aangesloten op mijn Marantz SA7-S1 cd speler en een Accuphase E-408 versterker .

De 1037BE laat vooral veel micro details horen en het geluidsbeeld is tevens erg luchtig dankzij de beryllium tweeters , maar niet scherp .
Het midden is precies goed qua klankopbouw , niet opdringerig maar ook niet terughoudenden prettig qua klankkleur .
Het laag kan stevig uitpakken als de opname dat in zich heeft , maar kan ook ingetogen zijn , het gaat erg diep zonder enige vorm van vervorming  maar dat is ook afhankelijk van de versterker die er achter staat .

Een uitstekend 3 dimensionale weergave zoals diepte , hoogte , breedte .
En ook veel weergave tussen de boxen in zonder dat er een gat in de weergave valt , maar dat is ook een questie van de opstelling en indraaiing van de boxen .


Ik heb destijds diverse luidspreker merken laten thuiskomen als demo .
Waaronder : B&W 803D , B&W 802D , Opera - Callas Divina  , Sonus Faber - Cremona , avalon - type weet ik niet meer , Focal 1027BE  ,  Focal 1037BE  .

De Opera - Callas Divina en de Focal 1037BE staken met kop en schouders boven de rest uit .
De Opera had alleen niet de gewenste klankkleur , de Focal 1037BE had wel de gewenste klankkleur .

De B&W 802D laat erg weinig detail horen in het hoog en luchtig klinken ze ook niet bepaald , en het laag is veel te boemerig en hard .
Ik wil wel opmerken dat dit puur mijn eigen bevindingen zijn , iemand anders kan hier totaal anders over denken en het niet met mij eens zijn
Wat ik hierboven beschreef dat hoor ik ook telkens weer terug in de 802D , die heb ik inmiddels al heel veel keer beluisterd op hifi shows of bij de B&W dealers met diverse merken apparatuur erop .

De 802D heeft trouwens wel een mooie klankleur , niets dan lof daarover , de 803D klinkt qua klankleur behoorlijk afwijkend voor mij de verkeerde kant op .


EVEN TER INFORMATIE OVER FOCAL .

DE 1037BE WORDT NIET MEER GEMAAKT TEGENWOORDIG , DIE HEEFT EEN OPVOLGER IN DE 1038BE GEKREGEN .




Groeten  EDWIN  B

Mooi compleet verhaal gemaakt Edwin  pompom

groet,

lo
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: Lion of Judah op augustus 15, 2010, 10:18:36
Afgaande op de recensies die ik heb gelezen : Naim Ovator S-600
http://www.naimaudio.com/news/article/3072 (http://www.naimaudio.com/news/article/3072)
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: Musicman op augustus 15, 2010, 12:46:07

Hoi Ralph.

Al heb je deze vraag alweer een tijdje geleden gestelt,  :zzz:....hier dan toch nog míjn reaktie.

Ik las de reakties en denk dat je alle kanten op kan met jouw set.
Je hebt er de set, maar ook zeker de kamer voor.
(het geluid kan in jouw kamer "ademen" en "uitvloeien")

Marantz is een merk, waarbij veel gerenomeerde speakermerken hun werk goed zouden kunnen doen.
Op jouw set zouden Dali, Dynaudio, Focal (jm lab) en B&W mooie keuzes zijn.
(al zou ik niet kiezen voor de B&W, maar dat is persoonlijk)

Even een opmerking "off Topic"......
de akoestiek van je kamer en een goede interlink doen ook meer dan je denkt, hou hier ook rekening mee. :wink:

Zelf gebruik ik (op dit moment) een stel Dali Helicon's 400. (1e versie)
Deze klinken (in mijn oren) allround, zowel bij Jazz als bij de grootste bak herrie. HB
Zeker nadat ik de filters onder handen heb genomen en de standaard elco's heb vervangen.

Ook heb ik 4 jaar geleden een set speakers zelf gebouwd.
Vaak wordt hier "lacherig"over gedaan, maar zaken zoals Speaker Enco, Speakerland en Remo weten echt wel waar ze mee bezig zijn......

Ik zou eerst lekker genieten met wat je hebt, en vanuit dat punt gaan kijken (=luisteren) wat je "mist" in het geluid.
Ook in die tussentijd gaan luisteren bij vrienden, forumleden, enz.


Succes en geniet ervan!!


PS. Volgens mij heeft Joep nagenoeg dezelfde set als jou.....misschien dat hij je kan helpen.

 


Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op augustus 15, 2010, 19:31:52
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: Marantz 81 op augustus 16, 2010, 17:09:22
www.hobo.nl  byebye

die verkopen in ieder geval de Focal,s , monitor audio en B&W
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: lo op augustus 16, 2010, 17:49:34
Citaat van: 211 op augustus 15, 2010, 19:31:52
@IO : woon jij in zuidholland ? Ik ben op zoek naar een dealer of mede forumgenoot om deze 1037/1038 eens bij mij thuis uit te proberen. De 1038BE staat samen met de Canton 3.2 reference, de Monitor-Audio PL-300 en de B&W 802D op mijn short-list voor nieuwe investeringen... ;-)

Was deze aan mij gericht?

groet,

lo
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op september 08, 2010, 21:32:42
...
Titel: Re: Wat heeft jullie voorkeur ? (op een PM-11S2)
Bericht door: 211 op september 25, 2010, 14:15:46
...