Hallo allemaal,
Is er misschien iemand op het forum aanwezig die mij op de een of andere manier aan een handleiding, (owner's of user manual) voor mijn 2226B kan helpen?
Bij voorbaat dank voor al jullie reacties.
Voor de liefhebber:
Belobuma en ik hebben beiden de servicemanual en de owner's manual bij elkaar weten te sprokkelen. Mochten er geïnteresseerden beschikbaar zijn laat maar weten!
Citaat van: pm2002226b op september 17, 2009, 20:10:39
Voor de liefhebber:
Belobuma en ik hebben beiden de servicemanual en de owner's manual bij elkaar weten te sprokkelen. En ere wie ere toekomt : dan mogen we SB Marantz natuurlijk niet vergeten te noemen . Mochten er geïnteresseerden beschikbaar zijn laat maar weten!
Ook voor handleidingen van andere (vintage)modellen Marantz of andere merken heb ik inmiddels een paar mooie sites bijeen weten te googelen. Allemaal gratis legale downloads.
Zou ik de link kunnen krijgen, want ik zoek hem ook nog.
Vriendelijke groet, Henry
Waarom plaats je die linkjes niet gewoon hier?
http://akdatabase.org/AKview/albums/userpics/10007/Marantz%202226B%20Owners%20Manual.pdf (http://akdatabase.org/AKview/albums/userpics/10007/Marantz%202226B%20Owners%20Manual.pdf)