We hebben het hier voornamelijk over hifi in de woonkamer. Maar zijn er ook mensen die helemaal gek zijn van hifi in de auto?
Zelf ben ik net klaar met m'n auto qua geluid. De originele dashboard speakers vervangen voor kleine JBL's. En grote hoedenplank speakers geplaatst tevens van JBL.
De hoedenplank speakers zijn van de LOUD series en de dashboard speakers van de GTO series.
Headunit is van alpine en de versterker een tijdelijke panasonic. Hij wordt binnenkort vervangen voor een.....JBL :-D
Een woofer hoeft voor mij nu niet omdat die hoedenplank speakers al erg diep gaan. Hard(!) gaan ze ook nog, mag ook wel :wink:
Ik heb in het verleden heel veel gedaan met car audio zoals inbouwen voor anderen,deelname aan SQ en zelfs SPL wedstrijden :lol: ,nu ben ik er al een tijdje klaar mee want thuis klinkt het net wat lekkerder :yes: ,en de auto's zijn weer wat lichter wat een forse brandstofbesparing betekend .
Uiteraard heb ik wel wat spullen behouden,ik zal trachten dit neer te pennen (euhh typen )
Renault 5 GT Turbo:
DLS compo ,fronts.
Polk ,rearfill.
Magnat ,subwoofer.
Alpine ,headunit.
2x Audison ,4 ch amp en een monoblock.
Brax ,IPC .
Renault 5 GTS:
Hertz coaxiaal ,front.
Hertz coaxiaal ,rear.
JVC ,headunit.
Polk ,subwoofer met diy passief membraam.
ESX ,2 ch amp.
Renault Megane coupe:
Boston compo ,front.
Polk coaxiaal,rear.
Philips ,headunit (radio Renault).
Ik ben nogal gecharmeerd van het merk Polk ,en dan in het bijzonder de Dynamic ballance series HB
Op zolder heb ik nog wat liggen van oa Philips,Velocity,Visaton,etc etc voor het geval dat er een 4e auto komt HLP
greetz Marco
De installatie die inde vectra zit is meer als voldoende en laat de spiegels ook al mee trillen
Verder heb ik in mijn werkbus JBL's in de deur zitten en de standaard speakers in het dashbord rammelt wel goed !
Stadium III
In mijn vorige auto (Opel Astra G) had ik een mooie pioneer radio (pd77 nog wat), alle standaardspeakers vervangen en een sub en versterker. Geen al te zwaar werk.
In mijn huidige auto (Opel Astra GTC) speel ik met het standaard werk vanwege de geintegreerde boordradio.
Minguel