De Marantz UD5007 blue ray disc speler reageert niet meer op signalen van de remote om de lade te openen. Ik hoor wel als reactie wat geluid binnen de speler.
Heeft iemand een suggestie?
Citaat van: Ambrus op Vandaag om 16:12:15De Marantz UD5007 blue ray disc speler reageert niet meer op signalen van de remote om de lade te openen. Ik hoor wel als reactie wat geluid binnen de speler.
Heeft iemand een suggestie?
Aandrijfriempje?
https://www.ebay.fr/itm/145116240134 (https://www.ebay.fr/itm/145116240134)
Even deksel losschroeven en bekijken wat er fout gaat.
Uitkijken voor stroom.... been there, done that.
Ik zou het ook zelf doen, maar als je zelf niet technisch bent beter niet zelf doen.
Vraag dan assistentie bij een Marantz service center. Waarschijnlijk een klein probleempje.
Dank voor de reacties. Ik heb hem opengemaakt en het bleek dat de afdekstrip van de lade de uitloop van de lade blokkeerde. Ik zag ook dat de snaar goed werkt. Alles teruggezet en de lade komt weer goed naar buiten.
Ambrus
Citaat van: Ambrus op Vandaag om 19:52:29Dank voor de reacties. Ik heb hem opengemaakt en het bleek dat de afdekstrip van de lade de uitloop van de lade blokkeerde. Ik zag ook dat de snaar goed werkt. Alles teruggezet en de lade komt weer goed naar buiten.
Ambrus
Mooi man HB
Lekker weer zilveren schijfjes draaien.