Goedendag , ik heb dit forum opgezocht omdat ik er zelf niet uitkom
Ik heb een Matantz m-cr612 gekocht , en mijn Delta tvontvanger via een optische kabel aangesloten. Alleen als ik de versterker voluit zet hoor ik het geluid zacht. Andere kabel idem.
Delta kan niet meer volume op de tvontvanger zetten , dus volgens hun is de versterker het probleem.
Iemand een idee ? Met mijn oude Harman kardon ging het prima.Rrvfkd
Vanmorgen delta aan de telefoon gehad , het kan allemaal wel maar heel lastig . Ik heb dan de ab van m'n lg tv , de ab van Delta en die van marantz nodig . Boel gedoe. Nu optisch naar rv , die op optisch verbonden zetten en de versterker op volume 35 zetten , dan bedien je het geluid met de ab van Delta.
Dat was bij ziggo handiger.
Hoi al geprobeerd digitaal uit vanaf de tv
Jazeker John Wx , maar nog steeds veel gedoe . Eerst met de ab van m'n tv op uitgang optisch zetten, dan de versterker op volume 40 om vervolgens met de ab van Delta het volume harder en zachter te zetten.
Bij ziggo was het de tv ontvanger verbinden met de versterker en klaar.