De Marantz cd85 is voor mij een onbekende speler. Uiterlijk lijkt hij wat op de cd94 en cd880j, binnenkant lijkt identiek op de cd80. Op internet vind ik erg weinig informatie.
Weet iemand wat de achtergrond van deze speler is? Is hij de opvolger van de cd80? Of andersom? :)
Hoi,
De CD85 is het goedkopere broertje van de CD94 ,wel een mooie speler hoor !! ,persoonlijk vind ik hem mooier dan een CD80 :yes:
Mooier qua uiterlijk? Vind ik ook. Ik ben niet gechameerd van het uiterlijk van de cd80/cd50/cd72 etc. :)
Ik heb wat foto's van de Marantz cd85 op m'n site gezet:
(http://www.marantzphilips.nl/img/info/marantz/marantz-cd85/thumb/IMG_0002.jpg) (http://www.marantzphilips.nl/index.asp?strPage=Info&strBrand=Marantz&strType=cd85) (http://www.marantzphilips.nl/img/info/marantz/marantz-cd85/thumb/IMG_0031.jpg) (http://www.marantzphilips.nl/index.asp?strPage=Info&strBrand=Marantz&strType=cd85)
(klikken op de foto's opent geen vergroting maar opent mijn site met meer foto's ;) )