Marantzforum.nl

Marantz => Stereo versterkers => Topic gestart door: Deaddust op maart 12, 2021, 15:57:25

Titel: Versterker / Speaker combi vraag
Bericht door: Deaddust op maart 12, 2021, 15:57:25
Beste Mensen,

Na lange tijd uit de HiFi wereld weg te zijn geweest heb ik toch weer besloten terug te gaan naar een goed stereo geluid.. maar om mijn andere hobby (houtbewerking) dan maar meteen te combineren met HiFi heb ik besloten adhv een plan zelf speakers te gaan bouwen.

https://soundblab.net/small-3-way-stereo-speaker-build/
https://soundblab.net/product/slimline-3-way-stereo-speakers-build-plan/

Deze jongens gaan het worden (wacht nog even op wat onderdelen van soundimports.eu maar zodra deze binnen zijn hoop ik ze snel in elkaar te gaan zetten. Heb eerlijk gezegd nog niet echt "verwachtingen" van de speakers maar als ik deze man mag geloven hebben ze in ieder geval een "zware" versterker nodig.

Aangezien mijn laatste versterker een PM7004 was en ik hier enorm over te spreken was, keek ik eigenlijk direct weer naar Marantz.

Mijn oog was al een beetje gevallen op de PM8005/6 maar 2dehands is natuurlijk ook een optie en zag al zaken als een PM15S1 en dergelijke voorbij komen.

Hebben jullie tips / ideeën hier over en misschien al ervaring met "moeilijk" aan te sturen speakers die goed werken op bijvoorbeeld een PM7004 maar stukken mooier / beter klinken op een "zwaarder" model.

Alle input is welkom en alvast bedankt.
Titel: Re: Versterker / Speaker combi vraag
Bericht door: JohnWx op maart 12, 2021, 16:24:34
Mooie speakers die je gaat bouwen

Als je zou gaan voor tweede hands hou rekening met een revisie ivm leeftijd 16 jaar oud

Beide hebben genoeg vermogen om de speakers aan te sturen
Titel: Re: Versterker / Speaker combi vraag
Bericht door: Gentleman op april 06, 2021, 10:30:42
Hi John, bedoel je revisie van de pm's?