S.B.Marantz heeft mij vandaag te kennen gegeven dat hij het forum verlaat en dat zijn account verwijderd dient te worden. Dat heb ik op zijn verzoek dan ook gedaan.
Jij kan het niet verkroppen dat ik een medeforumlid geen ban oplegde, omdat deze (mogelijk) een strafbaar feit heeft gepleegd. Deze feit staat buiten het forum, behalve dat het medeforumlid hierover bericht heeft op het forum. Dit medeforumlid heeft echter géén forumregels overtreden, wat tevens de reden is dat ik geen ban opleg, hoezeer ik het gebeurde ook afkeur.
Verder wil ik persoonlijk en met dit forum op geen enkele wijze geassocieerd worden met het voorgevallene en de consequenties ervan.
Ik respecteer S.B.Marantz zijn keuze en wil hem bedanken voor zijn inzet voor dit forum.
Jammer dat je gaat S.B., maar je hebt wel de gelegenheid van weerwoord gehad en jouw gewaardeerde mening kunnen uiten. Dat mensen fouten maken is ons eigen. Ik hoop dat je op jouw beslissing terug komt. Het beste en ik wens je veel plezier met je hifi hobby.
Citaat van: joep op januari 07, 2008, 19:58:05
Jammer dat je gaat S.B., maar je hebt wel de gelegenheid van weerwoord gehad en jouw gewaardeerde mening kunnen uiten. Dat mensen fouten maken is ons eigen. Ik hoop dat je op jouw beslissing terug komt. Het beste en veel wens je veel plezier met je hifi hobby.
Sluit me bij Joep aan.
jammer inderdaad dat je weggaat S.B., vooral om deze reden. Hiermee wil ik overigens absoluut niet zeggen dat dit niet gegrond is, maar het is gewoonweg spijtig dat het zo moet lopen. Ik wens je al het beste toe!
groeten Hans
ik vin het ook jammer dat hij moet gaan :cry:
Citaat van: thom op januari 07, 2008, 20:07:39
ik vin het ook jammer dat hij moet gaan :cry:
Thom, hij moest niet gaan, hij wilde zelf gaan. Als het aan mij ligt was hij gewoon gebleven, maar hij heeft een andere keuze gemaakt.
Citaat van: Maurice op januari 07, 2008, 20:13:35
Thom, hij moest niet gaan, hij wilde zelf gaan. Als het aan mij ligt was hij gewoon gebleven, maar hij heeft een andere keuze gemaakt.
weet ik, weet hoe het zit allemaal.
maar blijft jammer hoe het allemaal is gelopen
Jammer van je besluit,ik vind ook dat je jezelf hiermee tekort doet.
Ik hoop dan ook dat je nog terug komt op deze beslissing.
Groeten Erwin.
Wat was er aan de hand dan?
Citaat van: ll0ll op januari 07, 2008, 20:44:45
Wat was er aan de hand dan?
er zijn natuurlijk de laatste tijd veel dingen gebeurt en s.b. heeft zo zijn Principes. maargoed is niet aan mij om dit te vertellen en meer zal ik niet zeggen ook.
samen met s.b. heeft ook WYWH besloten om ons te verlaten
Sjees, wat een toestand zeg. Jammer
(bedankt voor je toffe bericht op m'n website trouwens! :) )
Citaat van: ll0ll op januari 07, 2008, 21:15:55
Sjees, wat een toestand zeg. Jammer
Jep, maar we gaan nu met nieuw elan verder.
Over de achtergrond gaan we het niet meer hebben. Elke posting daarover wordt direct verwijderd.
Citaat van: Maurice op januari 07, 2008, 21:29:42
Jep, maar we gaan nu met nieuw elan verder.
Over de achtergrond gaan we het niet meer hebben. Elke posting daarover wordt direct verwijderd.
stupid
Ik vind het jammer dat het allemaal zo moet gaan.....
Laten we allemaal deze pagina nu omslaan en verdergaan met datgene waar het forum voor opgezet is.
Citaat van: joep op januari 08, 2008, 11:13:26
Laten we allemaal deze pagina nu omslaan en verdergaan met datgene waar het forum voor opgezet is.
stupid
Dus ook een maar een slotje hierop!