Beste marantz liefhebbers.
Sinds een paar dagen ervaar ik een zeer vervelend probleem met mijn marantz. Bij koude start van de marantz krijg ik pas laat geluid uit me center speaker +- 30sec of langer. Dit gaat gepaard met soms een krakkend geluid. Indien de marantz eenmaal een tijdje aan staat is het goed.
Kan iemand mij hierbij helpen wat dit probleem kan zijn ? Het is behoorlijk storend.
Alvast bedankt
Reparatie opsturen die handel
Retour verkoper inderdaad. Dit is niet iets dat een instelling is oid. Je kunt alleen ff de kabel naar je centerspeaker checken.
Vandaag werkt alles wel gewoon en normaal :S
Wat ik gister gedaan heb is alleen vodafone is nu t-mobile geworden kastje gereset en nu bij koude start werkt het normaal en ook direct.
Ik heb het gister misschien niet goed uitgelegd maar dit gebeurde via me interactieve tv kastje. Kan deze de boosdoender ook geweest zijn ?
Vriendelijke groet
Marcel
Ja als het enkel via de decoder gaande was, dan kan dat heel goed natuurlijk.
Ja tot zover ik weet was dit alleen via de vodafone decorder. Ik heb geen andere bron die 5.1 surround kan uitzenden. Ben nog aan het sparen voor de blue-ray speler
Vandaag werkte het 2x achter elkaar aan normaal. Vanochtend deed ie het gelijk goed en vanavond ook weer.
Ik weet niet of dit een probleem kan zijn maar mijn vrouwtje heeft nogal de neiging om de vodafone decorder niet uit te doen waardoor hij 9 van de 10 x altijd aan staat en nooit uit.
tv gaat via marantz gelijk uit zodat ze dit niet kan vergeten :angel: