Een aanbieding om niet te laten liggen (heb ik dus ook niet gedaan :-P): 1 jaar Amazon Prime voor €29,= (https://www.amazon.de/gp/prime/pipeline/landing?ie=UTF8&primeCampaignId=preLaunchPVDEUK&ref=GTOLearnMorepreannounce), en de eerste maand is gratis op proef. Normaal betaal je €49,= en dat is al goedkoop. Eerst kreeg je met Amazon Prime alleen gratis verzendkosten en een ebook per maand voor de Kindle. Echter, Amazon heeft Lovefilm overgenomen (al in 2011) en vanaf 26 februari aanstaande zit Lovefilm onder de naam Amazon Instant Video bij Prime inbegrepen. Een soort Netflix dus, geen idee hoe het zit met aanbod, ondertitels e.d., maar daar is de maand proef voor nietwaar? NL subs vind ik niet zo boeiend, engelse subs vind ik voldoende. Als het maar niet Duits nagesynchroniseerd is nonono !
Daar komt bij dat ik regelmatig bestel op de Duitse Amazon, is echt heel goedkoop soms en het gaat altijd probleemloos. Dus met alleen de bezorgkosten gratis haal ik de €29 er al wel uit.
Net even wat beter gelezen, de gratis verzendkosten gelden alleen voor verzending binnen Duitsland - ook wel logisch. Maar ik zal het toch vooral voor Lovefilm gebruiken, die hebben meer recente blockbusters dan Netflix 8-).
Citaat van: pameijer op februari 23, 2014, 17:53:40
? NL subs vind ik niet zo boeiend, engelse subs vind ik voldoende. Als het maar niet Duits nagesynchroniseerd is nonono !
dan zou ik het niets vinden, ik spreek namelijk überhaupt geen Duits clown1 clown1